Rozwój osobisty

Rozwojowe szkolenia na przełomie roku. Będzie o emocjach

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Rozwojowe szkolenia na przełomie roku. Będzie o emocjach

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która wciąż chciałaby wiedzieć więcej zarówno o świecie, jak i o sobie, przyjrzyj się naszym propozycjom szkoleniowym. Przed Tobą jeszcze jedno szkolenie grudniowe i dwie propozycje na styczeń!

Tym razem podejrzeliśmy, co oferuje dla Was Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia w ramach kursu „Zaufać sobie”. Większość szkoleń odbywa się w Warszawie oraz Wrocławiu. Co polecamy?

  • Jacy jesteśmy. Typy osobowości

Szkolenie o typach osobowości pod kątem mapy poziomów świadomości ego, które pomoże nam zrozumieć inne punkty widzenia i otworzyć się na różnorodność. Prowadzącą kurs jest mgr Jolanta Toporowicz, psychoterapeutka z 26-letnim doświadczeniem zawodowym.

Gdzie? Wrocław, ul. Norwida 22/4
Kiedy? 19-20.12.2020

  • Ufam sobie: zrozumienie, współczucie, empatia, współodczucie. Doświadczanie różnych poziomów świadomości

Propozycja dla tych, którzy chcą odbyć podróż w głąb siebie. Opiera się nie tylko na podstawowej wiedzy psychologicznej, ale przede wszystkim na pracy z emocjami. Zajęcia odbywają się w formie wykładów, ćwiczeń, żywej dyskusji oraz pracy własnej, która jest swoistym treningiem nowych umiejętności.

Gdzie? Warszawa, Just Jump Fitness – Mokotów
Kiedy? 9-10.01.2021.

  • Rodzaje relacji. Budowanie i destrukcja w relacjach. Elementy systemowej współzależności

Na szkoleniu zostanie poruszony temat relacji międzyludzkich, które są nieodzowną częścią naszej codzienności – tak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Celem jest otwarcie uczestników na budowanie konstruktywnych relacji na każdym z tych obszarów.

Gdzie? Wrocław, ul. Norwida 22/4
Kiedy? 16-17.01.2021.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*